Facebook

! Bedava Katalok!

Catalog

Aşağıdaki formu doldurarak oyun gruplarımız ve kent mobilyalarımız için en son kataloğumuzu sipariş edebilirsiniz. Bu katalog adresinize ücretsiz olarak postalanacaktır.

Teknik

Çocuk oyun parklarımızdaki kalitemizi ve güvenliğimizi daha da arttırmak için, geçmiş yeniliklerimizin yarının standartları olduğu deneyimlerinden yola çıkarak,oyun gruplarımız için sürekli olarak daha iyi seçenekler ve üstün çözümler arıyoruz.

Çocuk parkları sistemlerimiz, bir dizi değişiklikleri getirmekte ve bizim, oyun parkları projelerini gerçekleştirirken, belirli müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlamaktadır.

Kalite Lars Laj

Lars Laj Oyun Alanları, aşağıdakileri kapsayan bir toplam kalite yaklaşımına sahiptir:

  • Deneyimli tasarım ekibimiz,çocuk oyun parkları hakkındaki tüm güvenlik kuralları ve özellikle de EN 1176 ve EN 1177 hakkında tam bilgiye sahiptirler.
  • Çocuk oyun gruplarımız ve tüm ürünlerimiz, bilinen Avrupa normu olan EN 1176’ya göre Almanya TÜV organizasyonu tarafından her yıl test edilmekte, kontrol edilmekte ve belgelenmektedir.
  • Fabrikamızdaki üretim bittikten sonra, tüm hazır ürünler, müşterilere gönderilmeden önce çok dikkatli bir kontrolden geçirilirler.

Teknoloji - Güvenlik

Çocuk parklarımızda üst kaplamada ve tırmanma ağlarında kullandığımız plastik kısımlar, çok üzün süre dayanabilecek şekilde üretilirler.Çocuk oyun parklarımızdaki tırmanma duvarı, çelikle güçlendirilmiş 18 mm su geçirmez kontrplaktan yapılmış, üzerleri ince bir tabaka halinde güçlü ve hava şartlarına dayanıklı laminatla kaplanmıştır.

Çocuk oyun parklarımızdaki panellerimizde patentli “estetik kaplama” levhalarının “kapalı köşe” kullanımı, paralel olmayan renk korumasını ve de sağlamlığı garantiler. Oyun gruplarımızdaki panellerin en az 20 yıllık ömrü bulunmakta olup bu da oyun alanlarının rengarenk ve davet edici bir görünüm vermesini sağlar. Dahası, Kesinlikle bakım ya da tamir istemez.

Çocuk oyun gruplarımızda kullanılan 600 mm.lik çap ve 12 mm duvar kalınlığına sahip olan plastik tüp oldukça sağlamdır ve neredeyse kırılması mümkün değildir.

Çocuk oyun parklarımızda kullanılan tüm tahta kısımlar dikkatlice planlanır ve köşeleri yuvarlatılır. Tüm vida ve cıvatalar ya içe gömülürler, ya da plastik bir kapakla kapatılırlar.

Oyun alanlarında oynayan çocuklarımızın kazayla düşüp yaralanmalarını önlemek için, çocuk oyun parklarımıza kullanılan tırmanma taşlarımız plastikten yapılmıştır.